777 209 502

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Reference

2. listopadu 2014 - hodnocení projektu "Květa - glamour" (kategorie Portrét / Glamour):

" Perfektní spolupráce, milá fotografka, je vidět, že ji práce baví, má kolem sebe dobrý, mladý tým, je na ni spolehnutí! Když budu potřebovat fotky příště, tak jedině Petru!!! "

 

13. října 2014 - hodnocení projektu "Veronika a Martin" (kategorie Svatby):

" Výborná komunikace, překrásné fotky - jsme z nich nadšeni. Doporučujeme a za vše moc děkujeme!!!  "

 

5. října 2014 - hodnocení projektu "Míša a Vojta" (kategorie Svatby):

" Péťo, hlásím, že fotky mají veliký ohlas: rodině i nám se moc líbí a ještě jednou za ně moc a moc děkujeme!!!  "

 

27. září 2014 - hodnocení projektu "Eva - glamour" (kategorie Portrét / Glamour):

" Petra je velice vnímavá a citlivá fotografka, spolupráce s ní je pohodová a příjemná. Rozhodně všem doporučuji. "

 

28. srpna 2014 - hodnocení projektu "Hedvika - glamour" (kategorie Portrét / Glamour):

" Petro, chtěla jsem Ti moc poděkovat za krásné fotky, jsou nádherné! Předala jsem je manželovi a tak dojatého jsem ho viděla naposledy, když se nám narodily naše děti.  Byl maximálně spokojený a už visím v ložnici...  Ještě jednou moc děkuji!!!  "

 

18. července 2014 - hodnocení projektu "Markéta a David" (kategorie Svatby):

" Skvělou komunikací to začalo a krásnými fotkami skončilo. Paní Petru můžeme vřele doporučit, oceňujeme její poctivý přístup k práci, který se odrazil na kvalitě a zpracování fotografií. Focení bylo příjemné, nenásilné.  Na náš výjimečný den máme opravdu hezkou památku. "

 

1. července 2014 - hodnocení projektu "Gábi a Standa" (kategorie Svatby):

" Péti, právě jsme si prohlédli fotky z naší svatby a musím se přiznat, že mi vehnaly slzy do očí. Moc děkujeme za úžasné zachycení atmosféry našeho dne D. Fotky jsou nádherné a zachycují veškeré emoce, které nás provázely. Moc děkujeme!!!!!  "

 

16. června 2014 - hodnocení projektu "Marcela a Mirek" (kategorie Svatby):

" Opravdu jsme si nemohli vybrat lépe!!! Profesionální přístup, perfektní spolupráce a nádherné fotečky. Určitě doporučuji!!! "

 

30. května 2014 - hodnocení projektu "Míša - glamour" (kategorie Portrét / Glamour):

" Peťa je úžasný, milý človíček, co ví co dělá. Jsem moc ráda, že jsme se konečně dohodli a uskutečnili naše focení. Má bezva nápady a celkově focení bylo velmi příjemné. Zajistila i super vizážistku. Výsledné fotografie jsou moc hezké! Ještě jednou moc děkuji!  "

 

28. května 2014 - hodnocení projektu "Mája - glamour" (kategorie Portrét / Glamour):

" Určitě doporučuji, skvělá organizace, fajn nápady a super fotky na závěr!  " 

 

28. dubna 2014 - hodnocení projektu "Klára - glamour" (kategorie Portrét / Glamour):

" Děkuji za milé focení a hlavně dokonalou organizaci. Samozřejmě doporučuji, bylo to přesné, fotografka přesně ví co dělá a vše je maximálně nachystané. "

 

12. dubna 2014 - hodnocení projektu "Lenka a Václav" (kategorie Svatby):

" Spolehlivá, šikovná a velmi vstřícná!!! Doporučuji!  "

 

17. března 2014 - hodnocení projektu "Katka - těhu" (kategorie Děti / Rodiny):

" Petro, malá konečně usnula a tak mám chvilku klidu...  Moc děkuji za krásné fotky, které mi budou navždy připomínat jedno z nejhezčích období... až Ema trochu povyroste, rozhodně Vás znovu oslovím s nafocením malé! Ještě jednou díky! "

 

25. listopadu 2013 - hodnocení projektu "Štěpánka" (kategorie Děti / Rodiny):

" Petry fotky jsou, v dobrém slova smyslu, návykové! Čím déle je doma máme, tím častěji se na ně chodíme dívat. Petra fotí s citem a precizností zároveň. Děkujeme za krásné fotky! "

 

19. listopadu 2013 - hodnocení projektu "Markéta a Martin" (kategorie Svatby):

" Focení skvělé, atmosféra skvělá, fotografie krásné. Co víc dodat? Jsme moc rádi, že jsme si vybrali profesionálku, jakou bezesporu paní Petra je. Moc děkujeme!  "

 

17. listopadu 2013 - hodnocení projektu "Michaela a Honza" (kategorie Svatby):

" Paní Petru můžeme jen a jen doporučit. Já i manžel se neradi fotíme. A tak focení bylo jediné z čeho jsme měli na naší svatbě obavy,  ale díky naší úžasné paní fotografce jsme si to užili. Výsledné fotky jsou nádherné a máme z nich opravdu velikou radost. Je to krásná památka na náš výjimečný den!  Paní Petra je opravdu profesionálka a spolupráce s ní byla úžasná. Až zase budeme potřebovat fotografa, máme už teď vybráno.  Ještě jednou děkujeme, Míša a Honza Kolodzieyski. "

 

15. listopadu 2013 - hodnocení projektu "Petra a Pavel" (kategorie Svatby):

" Rádi bychom Vám poděkovali za velmi příjemnou "spolupráci". Když to tak zpětně hodnotím, stala jste se nedílnou součástí našeho svatebního dne a jsme moc rádi, že jsme si zvolili právě Vás! Fotografie sklidily velký úspěch, takže ještě jednou za všechno děkujeme! Petra a Pavel Štefkovi. "

 

30. října 2013 - hodnocení projektu "Aneta a Jarda" (kategorie Svatby):

" Chtěli bychom poděkovat za velmi dobře odvedenou práci, fotky jsou pro nás krásnou vzpomínkou na výjimečný den. Děkujeme, Jarda a Aneta Bouškovi. "

 

23. října 2013 - hodnocení projektu "Lucka a Pavel" (kategorie Svatby):

" Veškerá domluva se slečnou fotografkou probíhala naprosto hladce. Oceňujeme spolehlivost a hlavně velmi poctivý přístup k práci, s výslednými fotografiemi jsme naprosto spokojeni. Lucka a Pavel "

 

2. října 2013 - hodnocení projektu "Miluška a Bedřich" (kategorie Svatby):

" Paní Petra je profesionálka na svém místě. Příjemná spolupráce a komunikace. Děkujeme za nádherné fotografie! "

 

30. září 2013 - hodnocení projektu "Katka a Michal" (kategorie Svatby):

" Petra je velmi milá paní fotografka, vyšla nám se vším vstříc. Děkujeme ji za trpělivost a za čas, který s námi na našem dni strávila. Fotky jsou nádherné a to čekání za to stálo! Paní Petru doporučujeme dál, její fotky mají opravdu duši! "

 

14. září 2013 - hodnocení projektu "Kristina a Zdeněk" (kategorie Svatby):

" Paní fotografku Petru vřele doporučujeme. Spolupráce před obřadem i po něm byla skvělá. Vše důkladně vysvětlila. Během obřadu nám vysvětlovala jaké pózy vypadají dobře apod. A na závěr ... fotografie jsou krásné! "

 

1. září 2013 - hodnocení projektu "Aneta a Vojta" (kategorie Svatby):

" Paní Petru můžeme jen doporučit, jsme moc rádi, že jsme se nakonec rozhodli pro ní. Focení jsme se báli a opravdu zbytečně, se vším nám poradila a během focení panovala příjemná atmosféra. Výsledné fotografie předčily naše očekávání, mnohokrát děkujeme a věříme, že Vašich služeb určitě ještě využijeme! "

 

24. srpna 2013 - hodnocení projektu "Markéta a Jakub" (kategorie Svatby):

" Paní fotografku určitě doporučujeme: fotky se nám moc líbí (jak kompozičně, tak zpracováním), přístup byl milý. Kvalita fotek je skvělá a cena velmi příznivá. "

 

19. srpna 2013 - hodnocení projektu "Michaela a Michal" (kategorie Svatby):

" Paní Petru velice radi doporučíme! Focení s ní bylo dokonalé, i přes to, že bylo vedro, tak focení bylo příjemné.  Finální vyhotovení fotek je ještě lepší - velmi kvalitní zpracování a je vidět profi práce. Jsme velice spokojení a děkujeme za krásné fotky do našeho Svatebního alba.  Určitě se na paní Petru rádi obrátíme s focením syna.  "

 

11. srpna 2013 - hodnocení projektu "Zuzka a Honza" (kategorie Svatby):

" Moc děkujeme za nádherné zvěčnění našeho svatebního dne a všem budoucím novomanželům můžeme paní fotografku jen vřele doporučit! Výborná komunikace, naprosto profesionální přístup, ochota a velká míra trpělivosti, která nám velmi pomohla při přípravách a realizaci našeho "Dne D". Svatební focení bylo uvolněné, velmi pohodové a i přes naši velkou nervozitu jsme si to pod nenásilným vedením paní fotografky maximálně užili. Fotečky nás velmi mile překvapily, jsou nádherné. Ještě jednou moc děkujeme. Manželé Berkovi "

 

6. srpna 2013 - hodnocení projektu "Pavla a Roman" (kategorie Svatby):

" Moc milá a ochotná paní fotografka. Fotečky jsou super!!! Děkujeme. "

 

18. července 2013 - hodnocení projektu "Ivana a Jirka" (kategorie Svatby):

" Krásné profesionální fotografie od zachycení nás dvou až po rodinné fotografie z našeho nejkrásnějšího dne. Oceňujeme také profesionální přístup, cenné rady během focení a vstřícnou komunikaci. Děkujeme, Ivana a Jirka "

 

9. července 2013 - hodnocení projektu "Mirka a Aleš" (kategorie Svatby):

" S Vaší prací jsme byli maximálně spokojeni! Ocenili jsme skvělou komunikaci, vstřícnost, ochotu i spoustu skvělých nápadů při focení. Svatba pro nás byla něčím novým a v té spoustě zařizování byla Vaše profesionalita světlým bodem, který nám hodně pomohl a dost vše ulehčil. Výsledek nás moc potěšil! Fotky jsou nádherné! Děkujeme. Novomanželé Pleštilovi. "

 

23. června 2013 - hodnocení projektu "Mirka a Martin" (kategorie Svatby):

" Vřele doporučujeme všem! Děkujeme za super trpělivý přístup, nápady a překrásné fotečky. Děkujeme Péťo za nafocení našeho nejkrásnějšího dne!  "

 

12. června 2013 - hodnocení projektu "Martina" (kategorie Portrét / Fashion):

" Zrovna jsem shlédla fotky od Petry a hned jsem musela jít napsat referenci. Fotky jsou krásné a přestože jsme fotili na "provařeném" Vyšehradě - Petra dokázala najít zajímavá zákoutí a i ze známých míst nafotit krásné fotky. Petru všem doporučuji, je to moc šikovná fotografka, našemu focení předcházela rychlá domluva a pak super focení, až na pár kapek deště, ale výsledek je super! "

 

28. května 2013 - hodnocení projektu "Petra" (kategorie Portrét / Fashion):

" Musím uznat, že toto focení mě mile šokovalo.  Ta připravenost a propracovanost. Vše promyšlené, věděly jsme co se bude fotit, kde se bude fotit. Žádné, že se uvidí co vymyslíme. Prostě skvěle odvedená práce s ještě lepším výsledkem. Petra je PANÍ fotografka! Ví, co chce a za tím si jde. Focení s ní bylo odpočinkové a skvělé odreagování od reality. I z obyčejné dívky udělá na fotkách vílu... Jen doufám, že jsme se neviděly naposledy.  Ještě jednou díky moc !!! "

 

25. května 2013 - hodnocení projektu "Lucie" (kategorie Portrét / Fashion):

" Petra je skvělá! Při focení je uvolněná, nenásilná, velmi pohodová atmosféra. Nechala mi možnost vlastního vyjádření. Sama vyniká vstřícným vystupováním. Fotky jsou krásné, jemné a vkusné. Ráda si focení zopakuji. "

 

21. května 2013 - hodnocení projektu "Lucka" (kategorie Portrét / Fashion):

" Dnešní focení s Petrou bylo uvolněné, v klidu a pohodě.  Petra je naprostá profesionálka! Těším se po případně na další spolupráci a také na fotky.   Doporučuji a moc děkuji !!! "

 

23. dubna 2013 - hodnocení projektu "Lenka a Martin" (kategorie Svatby):

" Rádi bychom poděkovali za krásné fotky, ktere nám budou připomínat ten den, kdy jsme si řekli své ANO. S Petrou bylo focení velmi příjemné a pohodové. Ještě jednou velké díky a vřele doporučujeme. "

 

3. února 2013 - hodnocení projektu "Jana a Ondra" (kategorie Svatby):

" I přes velkou zimu jsme si focení báječně užili. Petra nám vše usnadnila svou profesionalitou a pečlivým naplánováním. S výsledkem jsme moc spokojeni a těšíme se na další spolupráci. "

 

5. listopadu 2012 - hodnocení projektu "Petra a Tomáš" (kategorie Svatby):

" Focení s Petrou bylo uvolněné a příjemné. Popravdě focení nemám ráda a jsem při něm děsně nervózní, ale s Petrou jsem byla v pohodě, svá a dokonce mě to i bavilo. :) Hodně záleží, kdo Vás fotí a jak s Vámi při tom komunikuje... a Petra je v tomhle jednička!  "

 

8. října 2012 - hodnocení projektu "Denisa" (kategorie Portrét / Fashion):

" Musím říct, že jsem z focení byla už předem hodně nervozní, ale protože jsem si fotky už dlouho chtěla nadělit pro radost, řekla jsem si, že to "nějak" zvládnu. Petra je nenuceně milá, příjemná a vnímavá osoba a díky ní jsem focení zvládla a dokonce mě to po chvíli začalo i bavit. Překvapila jsem tím sama sebe a hlavně, z výsledku jsem nadšená. Myslím, že nešlo o mé poslední focení s Petrou. "

 

24. srpna 2012 - hodnocení projektu "Nina" (kategorie Děti / Rodiny):

" Děkujeme za krásné fotky!  "

 

3. srpna 2012 - hodnocení projektu "Eva" (kategorie Portrét / Fashion):

" Fotečky jsou nádherné      Moc děkuju!    "